ADHD Interactive

Agencja interaktywna ADHD Interactive Poznań

Opieka
Dla Bliskich

Portal Opieka Dla Bliskich został stworzony z myślą o osobach, które poszukują zarówno pomocy w realizacji codziennych obowiązków jak i tych, które poszukują stałego lub czasowego zatrudnienia. Zasadniczą różnicą pomiędzy portalem, a innymi stronami świadczącymi podobne usługi, jest skupienie się na pomocy osobom niepełnosprawnym, starszym oraz wymagającym szczególnej opieki.

http://www.opiekadlabliskich.pl

Kampanie
Google

Audyty stron
i pozycjonowanie

 

Portale
społecznościowe

Bannery
reklamowe

 

Kentico
CMS

e-PR
i kreowanie wizerunku

Prace nad portalem rozpoczęliśmy od określenia platformy, na której miała opierać się strona. Nasz wybór padł na Kentico CMS, głównie dzięki jej rozbudowanym funkcjonalnościom, które ułatwiają m.in. bieżącą obsługę użytkowników oraz umożliwiają prowadzenie zintegrowanych działań marketingowych. Kolejnym krokiem było stworzenie czytelnej i uporządkowanej struktury, której celem była minimalizacja czasu dotarcia użytkownika portalu do interesujących go ogłoszeń. Ostatnim elementem było stworzenie przejrzystego projektu graficznego.

Po uruchomieniu strony rozpoczęliśmy, i nadal prowadzimy, szereg działań mających na celu wypromowanie strony w Internecie:

– prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google, – prowadzenie kampanii banerowych na stronach partnerskich Google, – prowadzenie kampanii reklamowych na portalu Facebook, – działania ePR (publikowanie artykułów na stronach partnerskich, prowadzenie bloga).

ADHD Interactive SDN sp. z o.o. sp. k.
ul. Małopolska 2a
60-616 Poznań

tel. +48 61 227 84 30
e-mail: biuro@adhdinteractive.pl

All rights reserved